o tiskari grafokor

Kontakt

Grafokor d.o.o.
Josipa Mokrovića 6 10090 Zagreb
Telefon: + 385 1 379 44 22 centrala
Telefax: + 385 1 379 44 66
e-mail: grafokor@grafokor.hr

Uprava

Robert Karačić

Robert Karačić

 član uprave za prodaju i financije
  robert.karacic@grafokor.hr

Davor Karačić

Davor Karačić

član uprave za proizvodnju
  davor.karacic@grafokor.hr

Maja Gorički

Maja Gorički

asistent uprave
+ 385 1 333 0 292
  uprava@grafokor.hr

Prodaja i tehnologija

Larisa Graljuk

Larisa Graljuk

voditelj prodaje i tehnologije
+ 385 1 333 0 283
  larisa.graljuk@grafokor.hr

Danijel Gluvaković

Danijel Gluvaković

prodajni predstavnik i tehnolog
+ 385 1 333 0 282
  danijel.gluvakovic@grafokor.hr

Blaženka Abramović

Blaženka Abramović

prodajni predstavnik
+ 385 1 333 0 285
  blazenka.abramovic@grafokor.hr

Branka Kolak

Branka Kolak

prodajni predstavnik
+ 385 1 333 0 298
  branka.kolak@grafokor.hr

Katarina Silov- Tepić

Vesna Bašica

prodajni predstavnik i tehnolog
+ 385 1 424 22 78
  vesna.basica@grafokor.hr

Željka Cvok

Hrvoje Lončar

prodajni predstavnik
+ 385 1 333 0 284
  hrvoje.loncar@grafokor.hr

Katarina Silov- Tepić

Jelena Živić

prodajni predstavnik
+385 1 333 0 299
  jelena.zivic@grafokor.hr

Željka Cvok

Anja Gracin

prodajni predstavnik za Dalmaciju
+385 99 527 82 50
  anja.gracin@grafokor.hr

Majda Drevenšek

Nikola Bat

 tehnolog i planer
+ 385 1 333 0 291
  proizvodnja@grafokor.hr

Majda Drevenšek

Edin Junuzović

tehnolog
+ 385 1 333 0 291
  proizvodnja@grafokor.hr

tiskara grafokor ambalaža
Upišite ime i prezime.
Upišite email
Upišite telefon
Invalid Input
Invalid Input

Nabava

Majda Drevenšek

Katarina-Marija Vigan

 referent nabave
+ 385 1 333 02 93
  nabava@grafokor.hr

Razvoj ambalaže

Majda Drevenšek

Majda Drevenšek

 voditelj odjela razvoja ambalaže
+ 385 1 333 0 297
  ambalaza@grafokor.hr

Indira Filipović

Indira Filipović

 dizajn ambalaže
+ 385 1 333 0 297
  studio@grafokor.hr

Majda Drevenšek

Goran Vukašinović

 razvoj i konstrukcija ambalaže
+ 01 333 0 297
  ambalaza@grafokor.hr

Grafička priprema

Majda Drevenšek

Nikolina Pajić

 voditelj grafičke pripreme
+ 385 1 333 0 296
  priprema@grafokor.hr

Majda Drevenšek

Zlatko Bilandžija

+ 385 1 333 0 286
  priprema@grafokor.hr

Majda Drevenšek

Morana Črnjević

+ 385 1 333 0 286
  priprema@grafokor.hr

Računovodstvo

Marija Martek

Marija Martek

voditelj računovodstva
+ 385 1 333 0 281
  marija.martek@grafokor.hr
  racunovodstvo@grafokor.hr

Marija Martek

Silvia Šimatović

asistent u računovodstvu
+ 385 1 333 0 280
  racunovodstvo@grafokor.hr

Proizvodnja

Majda Drevenšek

Igor Jurak

 voditelj tiska

Majda Drevenšek

Jasmina Sutlar

voditelj dorade

Majda Drevenšek

Petra Terihaj

voditelj pogona 2

Ekspedit

Majda Drevenšek

Denis Benić

voditelj ekspedita
+ 385 1 333 0 290
  ekspedit@grafokor.hr

Željka Cvok

Željka Cvok

otprema poštanskih paketa i prodaja obrazaca
+ 385 1 333 0 289
  obrasci@grafokor.hr

GRAFOKOR d.o.o. · J. MOKROVIĆA 6, 10090 ZAGREB, HRVATSKA
TEL.: +385 1 379 44 22 · FAX: +385 1 379 44 66
OIB: 03774142644 · VAT: HR03774142644
IBAN: HR8224840081102323848 k o d R B A · SWIFT: RZBHHR2X
IBAN: HR0724020061100819922 kod ERSTE · SWIFT: ESBCHR22

www.grafokor.hr · grafokor@grafokor.hr

GRAFOKOR društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge upisano je u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod brojem MBS 080037318. Temeljni kapital iznosi 750.000,00 kn i uplaćen je u cijelosti. Uprava: Davor Karačić, Robert Karačić.